įprogramuoti

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasirengimo programa ne CCSS yra puikus visų pusių pasirengimas akademinių studijų, taip pat yra puikus įvadas į gyvenimą ne nepriklausoma šeštojo Form "koledžas Didžiojoje Britanijoje.

Idealiai tinka 14-17 metų mokiniams, kiekvienas Pasirengimo programa suteikia studentams asmeninį mokymosi patirtį. Iš ekspertų Anglų kalbos mokymas ir pačios geriausios Įvadas pamokose, sporto veiklos ir ekskursijų mišinys sukuria pasitenkinimą anglų mokymosi patirtį.

Pasirengimo programa ne CCSS siūloma kaip visą vienerių metų kursą ir galime pasiūlyti trumpus kursus dviejų terminų, vienai kadencijai ir pusę kadencijos. Visi Išankstinis Programos Kursai gali lemti tolesnį dieninių studijų metu CCSS.

"Tai buvo tiesiog tikrai palanki atmosfera. Mano mokytojai buvo puikus ir visada ten, Mažos klasės dirbo tikrai gerai, ir jūs visada jautėsi atrodė po, ir kad jūs mokėsi kažką naudingo. Buvo puiku. Aš labai džiaugiuosi, aš tai padariau. "

Chaiwut Jinnawat

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2016

Apie mokyklą

CCSS is proud to be setting the education agenda for ambitious young people. Our students’ accomplishments and the success of our alumni reflect our ambition to transform aspiration into achievement. ... Skaityti daugiau

CCSS is proud to be setting the education agenda for ambitious young people. Our students’ accomplishments and the success of our alumni reflect our ambition to transform aspiration into achievement. Skaityti mažiau