Įperkamas kinų kalbos semestras Šanchajuje su dvigule bendrabučiu - 4045 USD

Bendroji informacija

9 locations available

Programos aprašymas

Kas yra jūsų Donghua universiteto kinų kalbos programoje?

CSA pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad jūsų buvimas Kinijoje vyktų sklandžiai. Mes esame už jus tiek, kiek reikalinga! Kaip CSA studentas, be savo studijų jūs taip pat gausite:

  • Kurso mokestis už mokslą
  • Pagalba prieš išvykimą
  • Oro uosto pasiėmimas
  • Visi vadovėliai (studentams, kurie pasirenka studijų variantą)
  • Pagalba perkant vietinę SIM kortelę atvykus
  • Miesto ir vietovės orientacija (restoranai, prekybos centrai ir kt.)
  • Susitikite su kitais CSA studentais
  • Registracijos pagalba, kai atvykstate
  • 24 valandas per parą, kai esate Kinijoje.

Kokia yra šios programos kaina ir kada galiu pradėti?

Nesvarbu, ar norite studijuoti Kinijoje akademiniais metais, ar semestrui, Donghua universitete yra programa " China Study Abroad . Būtinai perskaitykite toliau pateiktą nuorodą, kad sužinotumėte daugiau apie Donghua universiteto kinų kalbos programą, kuri jums tinka. Mes nekantriai laukiame Jūsų atvykimo į Šanchają!

Kaina skiriasi. Daugiau informacijos rasite " Datos ir mokesčiai" puslapyje

Pasakyk man daugiau!

Donghua universitetas mano, kad kalbų mokymą geriausiai skatina teigiamos ir skatinančios sąlygos su sudėtinga, įkvepiančia ir motyvuojančia atmosfera.

Donghua universitete jie tiki, kad norint išmokti kalbą, reikia praktikuoti įvairiais būdais, įskaitant mechaninius treniruotes, sąveiką ir produkcijos mokymą. Universitetas sukūrė įvairias veiklas, atitinkančias konkrečius mokymosi tikslus. Jie mano, kad kinų kalbos mokymosi praktika, bendravimas ir sąveika turėtų vykti tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Donghua universitetas taip pat supranta, kad kiekvienas studentas turi savo unikalų mokymosi stilių. Todėl jie teikia įvairias mokymosi medžiagas (popierines, skaitmenines, garso, vaizdo), kad atitiktų visų studentų mokymosi poreikius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

China Study Abroad offers affordable university languages all over China. Starting at US$2800 for Tuition and Housing for a semester we offer a wide range of cities and accommodation types. We pride o ... Skaityti daugiau

China Study Abroad offers affordable university languages all over China. Starting at US$2800 for Tuition and Housing for a semester we offer a wide range of cities and accommodation types. We pride ourselves on keeping our costs down in order to keep studying abroad in China open to as many people as possible. At the same time providing all the necessary support needed for studying abroad in China. Skaityti mažiau
Pekinas , Londonas , Buenavista , Šanchajus , Sidnėjus , Venecija , Madridas , San Franciskas , Torontas + 8 Daugiau Mažiau