Įkūrimo metai yra meno ir dizaino (Bakalauro Pathway į meno ir dizaino)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sužinokite italų kalbą ir ugdykite esminius įgūdžius, kad sėkmingai įsitrauktų į meno ir dizaino bakalauro laipsnius geriausiuose Italijos universitetuose ir dizaino akademijose. Sutelkite dėmesį į savo dominančias sritis, tobulindami savo akademinius įgūdžius palaikančioje aplinkoje, gerindami savo žinias ir įgūdžius meno, dizaino, mados ir architektūros srityse Italijoje ir sukurdami savo asmeninį portfelį.

Fondo Metai yra tarptautiniu mastu pripažinta programa, suteikianti Italijos švietimo ministerijos akademinius kreditus ir suteikianti tiesioginį priėmimą į MADE dailės ir dizaino akademijos studijų programas ir rengiantis įsileisti į bet kurią universiteto ir dizaino mokyklą Italijoje.

Idealus pasirengimas Italijos meno ir dizaino bakalauro laipsniui

Akademinė programa siūloma kaip 9 mėnesių mokymas su 600 valandų pamokų ir praktinių užsiėmimų, o ją papildo egzaminų rengimo kursai, meno ir dizaino praktinės laboratorijos bei kultūrinės ekskursijos.

Sėkmingai baigę programą, studentai pasieks CILS B2 lygio sertifikavimą (italų kalbos kaip užsienio kalbos sertifikavimas) ir gaus akademinius vardus, turinčius teisinę vertę, akredituotą Italijos švietimo ministerijos, galiojantį įstoti į Italijos bakalauro studijų programas.

Dalykai

Str

20 kreditų 160 valandų

 • Įvadas į architektūrą ir dizainą
 • Italijos meno istorija
 • Italų draugija per kiną
 • Pathway dirbtuvės mene ir dizaine

Italų kalba

40 kreditų 400 valandų

 • Italų kalbos kursai (360 val.)
 • CILS egzaminų rengimas

Pathway dirbtuvės

Studentai dalyvaus praktinių laboratorijų ir praktinių seminarų serijoje, vadovaujantys ekspertų fakultetams, kurie padės plėtoti pagrindinius meno ir dizaino studijos įgūdžius ir metodus bei įsisavinti amatininkystę su skirtingomis medžiagomis.

„ Pathway dirbtuvėse taip pat bus išplėstas studento portfelis, kuris yra esminis reikalavimas įstoti į Italijos dizaino studijų programas.

114019_foto-720x479-1_0.jpg

Italijos meno istorija

Italija buvo vienas iš svarbiausių meno ir kultūros atradimų centrų, o pagrindiniai jos meno etapai, ypač nuo renesanso iki baroko ir neoklasikinio periodo, padarė įtaką pasauliui. Kursas apibrėžiamas kaip dinamiškas kelias žinoti istorinių / teorinių etapų svarbiausių profilių, apibūdinančių Italijos istoriją nuo viduramžių iki naujausių meno tendencijų, įskaitant futurizmą, konceptualų meną, Arte Poverą ir Transavanguardiją.

Architektūros istorija

Studentai sužino apie architektūros ir dizaino istoriją Italijoje nuo XIX a. Pradžios iki šiandienos. Po bendro Europos meno ir kultūros konteksto įvedimo, kurso metu bus kuriamos architektų ir dizainerių vaidmens italų visuomenėje temos ir jos transformacijos iš ikimokyklinio amžiaus iki postindustrinio amžiaus.

Italų kalba

Italų kalbos kursai yra siūlomi kaip 8 mėnesių trukmės intensyvi programa , leidžianti studentams, pradedantiems pradedantiesiems, pasiekti reikiamą viršutinį tarpinį (B2) italų kalbos kompetenciją, reikalingą įsiregistruoti į Italijos universitetų programas.

Studentus moko ekspertai, aukštos kvalifikacijos gimtoji italų kalbos instruktoriai, kurie įgyvendina komunikacinį metodą klasėje, kad pasiektų geriausius rezultatus visuose 4 kalbinių įgūdžių: kalbėjimo, skaitymo ir klausymo supratimo.

CILS egzamino paruošimas

Studentai dalyvauja 40 valandų intensyvaus CILS egzaminų rengimo kurse, kuris apims geriausias akademinio rašymo praktikas, parengiamuosius testus su CILS praeities dokumentais ir žodžiu egzaminų modeliavimą, vadovaujamą Sienos universiteto CILS egzaminuotojų instruktorių.

Syracuse Academy yra CILS egzaminų centras. Studentai galės registruotis pavasario egzaminų sesijoje. gegužės pabaigoje, kad būtų pasiektas B2 CILS sertifikatas, kurį pripažįsta visi Italijos ir tarptautiniai universitetai bei dizaino mokyklos.

Italų draugija per kiną

Kurso tikslas - padėti studentams per pagrindinius Italijos istorinius įvykius, kuriuos atstovauja Italijos filmų kūrėjai nuo 40-ųjų iki šiandienos. Kritinis požiūris ir grupinė diskusija bus temos, režisieriai ir aktoriai, apibūdinantys Italijos filmų tradicijas ir naujoves

analizuojama atsižvelgiant į įvairius nacionalinius įvykius, taip vaizduojant Italijos socialinę istoriją.

Studentų atsiliepimai

„Neįtikėtina universiteto patirtis prieš pradedant universitetą! Tai padėjo man ištirti savo aistras ir rasti savo tikrąjį susidomėjimą dizaino srityje, turėti aiškią idėją apie laipsnį, kurį noriu sekti. Akademijos darbuotojai ir profesoriai buvo neįtikėtinai palankūs ir privertė mane jaustis pasveikinti saulėtame Sirakūzų mieste nuo pirmos programos dienos. Dirbtuvėse ir kalbų mainų renginiuose drauge su studentais iš Italijos ir viso pasaulio, tai yra neįkainojama patirtis mano asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui! “

114018_foto-720x479-4.jpg

Į viršų priežasčių prisijungti prie mūsų fondo metų programos

 1. Padeda užpildyti Italijos universiteto spragas
  • Italijos universitetų sistemai reikia ne mažiau kaip 12 metų pradinio ir vidurinio ugdymo, skirto visoms studijų programoms. Universitetams ir dizaino mokykloms taip pat reikalingas italų kalbos B2 viršutinio tarpinio lygio pažymėjimas ir asmeninis portfelis (dizaino bakalauro studijų programoms).
 2. Skirta tarptautiniams studentams
  • Mūsų studentai yra iš įvairių šalių, amžiaus grupių ir fono. Mes sveikiname protingus, kūrybingus, motyvuotus žmones, kurie domisi meno ir dizaino pašaukimu.
 3. Pasirinkite jums tinkančią specializaciją
  • Be to, kad, prieš pradedant universitetą, galėsite susipažinti su Italijos kalba ir kultūra, fondo metai taip pat suteikia galimybę aplankyti universitetus visoje šalyje ir nuspręsti, kuri mokykla Jums tinka.

Programos informacija

Ar Fondo Metai leidžia studentams dalyvauti bet kokioje Italijos meno ir dizaino studijų programoje?

Baigus Fondo Metų programą, studentai gali pasirinkti kreiptis į bet kurį Italijos universitetą ar Dizaino akademiją, pasiekę būtinas kalbinės kompetencijos ir minimalaus mokymo metų, reikalingų bakalauro bakalauro laipsniui Italijoje, reikalavimą. Priklausomai nuo universiteto, studentai gali būti paprašyti pateikti papildomus dokumentus arba išlaikyti egzaminą, leidžiantį dalyvauti pasirinktoje programoje.

Fondo metų programos užbaigimas suteikia tiesioginį priėmimą į BA kursus MADE programoje Dailės ir dizaino akademija Sirakūzuose.

Kokios yra prielaidos prisijungti prie Fondo metų?

Studentai, norintys prisijungti prie Fondo Metų programos, turėtų pateikti šiuos dokumentus:

 • Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas arba diplomas
 • Anglų kalbos B1 (žemesnis tarpinis) lygio sertifikatas: IELTS 4.5, Cambridge PET arba lygiavertis)

Kokie yra programos mokesčiai ir terminai?

Įmokos mokestis: 2,100 EUR

 • sumokėti ne vėliau kaip likus 30 dienų iki programos pradžios datos

NB. ne ES studentai turėtų mokėti registracijos mokestį ne mažiau kaip 90 dienų iki programos pradžios, kad galėtų apdoroti prašymą išduoti vizą.

Mokestis už mokslą: 5,750 €

 • mokėti pilnai pagal programos pradžios datą (rudens pradžia: rugsėjo 12 d. / pavasario pradžia: sausio 9 d.)

NB. Visi paraiškos dokumentai turi būti siunčiami ne vėliau kaip prieš 30 darbo dienų iki programos pradžios adresu admissions@syracuseacademy.org

Kokios yra programos datos?

Fondo metai yra 9 mėnesių intensyvi universitetų rengimo programa. Studentai gali užsiregistruoti pradėti programą rudenį ar pavasarį.

Fall start - programos pradžia

 • 2019 m. Rugsėjo 12 d. - 2020 m. Gegužės 31 d

Pavasario pradžia - programos pradžia

 • 2020 m. Sausio 9 d. - 2020 m. Rugsėjo 6 d
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2019

Apie mokyklą

Syracuse Academy is a center for international education in arts and culture with a focus on Mediterranean studies. Syracuse Academy is a University of Siena CILS language exam center and offers unive ... Skaityti daugiau

Syracuse Academy is a center for international education in arts and culture with a focus on Mediterranean studies. Syracuse Academy is a University of Siena CILS language exam center and offers university preparation programs jointly with MADE Fine Arts and Design Academy. The campus is located in the city centee next to the archaeological museum and park, within a short walking distance of the seafront and the island of Ortygia. The main building of the campus is a historic villa that boasts over 2 acres of lush botanical gardens filled with citrus trees, Mediterranean flora, century-old palms, and magnolias, as well as many other exotic trees and plants. Outdoor lessons, labs, workshops, cultural activities such as open-air movie nights and language exchange events are often held within this enchanting setting. A peaceful oasis in the heart of Siracusa, where students find themselves surrounded by history, nature and a dynamic community of international students. Skaityti mažiau