Įkūrimo metai muzikos gamybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įkūrimo metai Muzikos gamyba

Fondo laipsnis muzikos produkciją suteikia jums gyvybiškai praktinis mokymas, ko reikia tapti sudėtingas muzikos prodiuseris.

Nors ne mažiau griežta nei BA (Hons) Muzika gamybos būdo, fondo laipsnis yra profesinis, su daugeliu užduočių raštu į bet atspindi pramonės praktiką arba leidžia sukurti profesionaliai portfelį darbą. Darbo vietą suteikia jums praktinę patirtį, o metų trukmės nepriklausomai projektas mato jus kurti ir sukurti visiškai parduoti produktą.

Galite pasirinkti užbaigti kursą per dvejus metus (dieninių) ar ketverius metus (neakivaizdinių). Fondo laipsnis stovi vienas, kaip gerbiamas kvalifikacija, arba galite viršų jį iki visiško BA papildomos vienerius metus nuo dieninių studijų arba dvejų metų neakivaizdinių studijų.

Fondo laipsnis yra idealus, jei:

  •     Pageidaujamas studijuoti labai interaktyvus, "mokymosi darant" būdas
  •     Norite gauti gerbiamas kvalifikaciją ir gauti realios darbo patirties greitai
  •     Ar nežinote apie įsipareigojant trejų metų BA, bet norite suteikti sau su papildymo galimybe
  •     Nebuvo pasiekta 240 UCAS taškų paprastai reikalingų stoti į bakalauro kursą (normalus įrašas reikalavimas dėl Fondo laipsnis yra 160 UCAS taškų)
  •     Nori studijuoti ne visą darbo laikąKURSO

Vystant savo pagrindinius įgūdžius - teorija ir harmonija, komponavimo ir organizavimas, gamybos analizę, istorijos ir kultūros studijas ir tt - Jūs išmoksite muzikos gamybos pagrindus, dirbant mažose grupėse specialiuose studijos aplinkoje, kurti ir redaguoti medžiagą naudojant paketų konservatoriją Mac Labs įvairovė.

Rašymas ir kurti muziką visoje stilių iš šiuolaikinio dainų diapazone skambėtų už judančio vaizdo, jums nustatyti savo stipriąsias ir pradėti specializuotis savo antrųjų metų, kai jums sukurti tvirtą portfelį kūrybos.

Su modulių, skirtų jums ištirti galimą karjeros galimybes - ir darbo vietą - kursas yra orientuota pasiruošti gyvenimui po baigimo. Į Creative Industries modulio Darbo supažindina jus su sistema ir mechanizmų muzikos industrijos ir antraisiais metais jums įsipareigoja didelę savarankišką projektą Bendrijos Muzikos žurnalistikos ar Renginiai valdymas.


JŪSŲ kuratoriai

Su didelę patirtį dirbant kūrybinio sektoriaus, jūsų mokytojai žino, muzikos industrijos vidaus į išorę.

Lektorius Aleksas MacDonald Halliday yra skaitmenine garso įrašymo specialistas, maišymo ir įsisavinimas ir komponuoja, įrašų ir gamina aukštos profilio klientų, įskaitant operos Šiaurės ir Jorkšyro šokti. Gitaristas, dainų autorius, kompozitorius ir kursų vadovas Jez Pritchatt gastroliavo ir įrašinėjo su daugybe grupių ir buvo rezervacijos vadybininkas garsaus Marquee klube Londone jau daugelį metų.

Jie prisijungė iš neakivaizdinių kuratorių, įskaitant dainų autorius, inžinierius, prodiuseris ir Lcom auklėtinio Alistair Jowett ir BAFTA nominuotas kompozitorius Neilas Myers, kuris yra sukūręs ir dokumentinių filmų, skelbimų, pavadinimas sekų ir filmo kompiuterio.

Pramonė partneriai duoti svečių paskaitas, seminarus prižiūrėti, patarti individualiai ir net vaidinti svarbų vaidmenį vertinant savo darbą.


Jūsų ateitis

Nors daugelis studentų pasirenka viršų iki pilno BA (Hons) Muzika laipsnį muzikos gamyba, kiti eiti į MA arba įveskite pramonei įvairiose srityse, įskaitant garso redagavimo ir dizaino, ir sudėtis žiniasklaidai - daugiau nei 90% mūsų 2011/12 absolventų yra darbo ar tolesnių studijų.

Abiturientų apima: Hip-hop'as / miesto menininkas Cynikal dar žinomas fondas laipsnis absolventas Tavinder Singh; garso dizaineris, kompozitorius ir teatro specialistas Jonas McLeod ir kompozitoriai Samuelis Clarke ir Liusi Claire Thornton, kurie abu kurti multimedijos (kino, televizijos, žaidimų ir mobiliųjų įrenginių ir tt). Kitur, Emma Thomsono darbas kaip garso inžinierius neseniai matė jos vyras nuo West End miuziklų skaičius, įskaitant Les Miserables ir Operos fantomas stalai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relati ... Skaityti daugiau

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relationships with Leeds City College and the University of Bradford help us provide opportunities for the local, national and international communities to engage with music and music-making of the highest standards. Skaityti mažiau